بایگانی آبان ۱۳۹۸ :: مدیریت پروژه و ساخت

ابزار وبمستر

Bootstrap Example

تصوير ثابت

W3Schools

عضويت در خبرنامه ايـميـل - عضويت پس از کليک بر روي لينک فعال سازي که براي شما ارسال خواهد شد تکميل مي شود

پشتيباني شده با گوگل

دانلود کتاب اخلاق پروژه/ مترجمین: سعید نظری توکلی، حامد نصر، مهرداد سرهادی، منا فروزانفر

                                            کتاب اخلاق پروژه

                                                                

کتاب اخلاق پروژه منتشر شد.

برای خرید اینترنتی کتاب اینجا کلیک کنید.

کتاب "اخلاق پروژه" نوشته مشترک آکور جوناسون‌ و هِلگی اینگاسون که توسط انتشارات تایلور در سال 2013 در انگلستان منتشر شد، هم از آن جهت که نویسندگان افزون بر داشتن دانش فنی در حوزه علوم انسانی نیز دارای تخصص هستند و هم از آن جهت که در صدد تبیین فلسفی و تبیین مبانی دانش اخلاق حرفه‌ای است دارای اهمیت می‌باشد.

نویسندگان ابتدا خود از نظر علمی - تحصیلی و فعالیت‌های شغلی معرفی کرده، (درباره نویسندگان) سپس از تمام افرادی که به صورت مستقیم و غیر مستقیم آن‌ها را در نگارش این کتاب یاری کردند سپاسگزاری کرده‌اند (سپاسگزاری). آن‌گونه که محتوای این بخش نشان می‌دهد، نویسندگان از اعضای هیأت علمی دانشگاه بوده، افزون بر داشتن تخصص در علوم فنی – مهندسی دارای سوابق دانشی در حوزه علوم انسانی نیز هستند. چنین چیزی در کشور ما کمتر دیده می‌شود. بی‌توجهی به میان رشته‌ای بودن مباحث اخلاق کاربردی به صورت عام و اخلاق حرفه‌ای به صورت خاص، سبب شده است تا جامعه مهندسان متولی امر "اخلاق مهندسی" شده و جامعه پزشکان نیز عهده‌دار حوزه اخلاق پزشکی باشند. مهم‌ترین ارمغان چنین واقعیت تلخی، عدم موفقیت جامعه علمی کشور در گسترش فرهنگ حرفه‌ای در میان صاحبان حرف مختلف است و دانشی با اهمیت فراوان، به امری فانتزی برای نمایش تبدیل شده است که هر از گاهی محور گفتگو در همایش‌های داخلی قرار می‌گیرد یا در قالب نشر مقاله، تنها به واگویی سخنان اندیشمندان غربی می‌پردازند، بدون آن‌که از مبانی فکری و معرفتی آنان در طرح چنین مباحثی باخبر باشند.


درباره بهترین های سایت بدانید...

Bird

یکی از مهمترین اهداف این سایت ایجاد فضای مشاوره تخصصی تحصلی و آزمون های ارشد و دکتری رشته مدیریت پروژه می باشد.

اهمیت مدیریت پروژه در چیست؟

مدیریت پروژه و ساخت، مجموعه ای هماهنگ از فعالیت های علمی، آموزشی و پژوهشی در زمینه مدیریت پروژه و ساخت، شامل طرح های عمرانی، صنعتی، تأسیسات زیربنایی و سایر پروژه ها است که با تکیه بر مفاهیم، دیدگاه ها، روش ها، تکنیک ها، نرم افزارها و نظام‌های مربوط به مطالعه و طراحی و اجرای پروژه ها به دنبال فعالیت های علمی- تحقیقاتی نظری، تجربی و یا تلفیقی از این دو است.

جستجو در سایت

مدیریت پروژه و ساخت

این سایت به منظور افزایش ارتباط و مشارکت دانشجویان، علاقمندان و صاحبنظران در حوزه مدیریت پروژه ایجاد شده است.

اطلاعات سايت

  • www.CPMiran.ir@gmail.com
  • مدیریت سایت
  • تاريخ امروز:
  • www.CPMiran.ir